آموزش ها

8 نکته از بهترین روش ها برای شستشوی تیشرت نخی

راهنمای شستن تیشرت مشکی

امروز میخواهیم بهترین روش برای شستشوی تیشرت نخی و همچنین افزایش دادن عمر تیشرت و جلوگیری از خراب شدن تیشرت را به شما آموزش دهیم .

راهنمای شستن تیشرت مشکی

راهنمای شستن تیشرت مشکی

تیشرت با آب گرم شسته نشود

 بهترین دمای شستشوی تیشرت سفید در دمای 30یا40 درجه میباشدو طول عمر تی شرت را افزایش میدهد.همچنین لکه های زرد را از بین میبرد و تیشرت های میانه خوبی با گرما ندارند و اگر با دمای بالا شسته شوند جمع میشوند و هر چه دمای شستشوی تیشرت پایین باشد ماندگاری و افزایش طول عمر تی شرت را بالا خواهد برد و همینطور موجب کاهش هزینه های شما میشود.

تی شرت زیاد شسته نشود

پیشنهادی که وجود دارد این است که تیشرت ها کمتر شسته شوند تا طول عمر تی شرت بیشتر باشد و  فقط در صورت لزوم تیشرتها را بشویید.زیرا هر شستشو باعث کهنه و خراب شدن لباس میشود.

تی شرت با رنگ های مشابه شسته شود

توصیه ای که ما داریم تیشرت های هم رنگ و مشابه هم را باهم بشویید و شستن رنگ های مشابه باهم کمک میکند تا رنگ تیشرت های روشن ماندگار باشد.همچنین تفکیک لباس های شسته شده به ترتیب انواع پارچه نتیجه شستشوی شما را افزایش میدهد.

تیشرت مشکی طرح اسکلت لش

تیشرت مشکی طرح اسکلت لش

تیشرت های خود را تا کنید

همیشه سعی داشته باشید تی شرت های خود را در یک سطح صاف و منظم تا کنید که طول عمر بیشتری داشته باشند و همچنین از آنها در برابر نور خورشید برای جلوگیری از محو شدن رنگ محافظت کنید.

تیشرت های خود را با استفاده از مواد شوینده مناسب شستشو دهید

دقت داشته باشید تیشرتهای خود را با مواد شوینده کمتر شستشو دهید زیرا استفاده از مواد شوینده بیشتر لباس شما را تمیز نخواهد کرد بلکه موجب کوتاه کردن طول عمر لباس هم میشود و اگر کمتر در ماشین لباس شویی لباس بریزید کمتر مواد شوینده لازم است میتواند در طول عمر لباس به شما کمک کند.

تیشرت سفید نایک

تی شرت خود را با احتیاط اتو کنید

سعی کنید تیشرت های خود را خیلی اتو نکنید و اگر تی شرتی در صورت لزوم نیاز به اتو داشت حتما به برچسب مراقبت آن نگاه کنید و طبق دمای مناسب برچسب لباس را به درستی اتو کنید و همچنین توصیه میشود که قبل اتو کردن لباس را برعکس کنید تا تیشرت آسیب کمتری ببیند و با رطوبت دادن به لباس راحت تر صاف و اتو میشود زیرا این امر باعث میشود تیشرت های شما دوام عمری بیشتری داشته باشند.

سریع لکه های تیشرت را پاک کنید

هنگامی که لکه ای روی تی شرت شما میریزد خیلی سریع اقدام به پاک کردن آن کنید زیرا اگر سریع اقدام به پاک کردن لکه کنید خیلی راحت تر میتوانید آن را از لباس جدا و آن را پاک کنید .پیشنهاد میکنیم در اولین حرکت با آب گرم لکه را شستشو دهید و بعد کمی صابون یا شوینده به آن بزنید.

چه کارهایی انجام دهیم تا هنگام شست و شوی تیشرت آسیب نبیند؟؟؟؟

1_از چلاندن تی شرت خودداری کنید: 

توصیه ای که داریم این است که از چلاندن لباس خودداری کنید زیرا این کار باعث میشود آسیب زیادی به تیشرت های شما وارد شود و همچنین فشردن لباس های مرطوب شما طول عمر لباس هایتان را کاهش میدهد.

2_از فشار آب برای شستشوی تیشرت خودداری کنید:

فشار زیاد آب ممکن است باعث کشیده شدن تی شرت و از بین رفتن بافت لباس شود و تیشرت در تن شما بد جلوه دهد پس سعی کنید از شست وشوی لباس با فشار زیاد آب خودداری کنید.

3_از آویزان کردن تی شرت برای خشک شدن خودداری کنید:

برای خشک شدن لباس های شما نیازی به آویزان کردن آن نیست زیرا لباس های شما حالت میگیرد ،توصیه میشود که لباس های شما روی سطح صاف پهن شوند تا به راحتی خشک شوند تا حالت نگیرند و از کشیده شدن هم جلوگیری میشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *