آموزش ها

معرفی 100 مدل تیشرت مردانه ویژه تابستان

تیشرت مردانه مشکی استیکر

در اینجا با معرفی انواع تیشرت مردانه ویژه تابستان آشنا میشوید و نکات قابل توجهی از تی شرت را کسب خواهید کرد ، همچنین میتوانید لباس هایتان را آگاهانه باهم ست کنید.

این پست به مرور آپدیت می شود و دائما مدل های جدید تیشرت مردانه اضافه می گردد.

تی شرت یقه Y

تیشرت یقه Y به نوعی ترکیبی از یقه گرد و هفت میباشد زیرا تیشرتهای یقه Y گزینه مناسبی برای افرادی که سینه های برجسته و اندامی هستند مناسب است.در تیشرت های یقه Y یقه تا روی سینه برش خورده که با چند دکمه باز و بسته میشود.

تیشرت مردانه سفید

تیشرت مردانه سفید

تیشرت های یقه هفت

تی شرت های یقه هفت همانطور از اسمشان مشخص است یقه ای به شکل V دارند.این تیشرت ها برای افرادی که صورت گرد و شانه های بلند و همچنین هیکلی درشت دارند مناسب است.

تیشرت مردانه یقه هفت

تیشرت مردانه یقه هفت

تیشرت مردانه یقه گرد

تیشرت یقه کرد یک تیشرت خوش فرم و شیک میباشد و به افرادی که شانه های منحنی و صورتی کشیده دارند توصیه میشود و کمک میکند اندام آنها خوش فرم تر جلوه کند .

تی شرت یقه گرد سفید

تی شرت‌های هودی

هودی ها انواع و کاربرد های مختلفی دارند،با کیفیت و جنس های مختلف و یا با آستین های کوتاه و بلند و همچنین نوعی سوییشرت هم به حساب می آیند که یک کلاه به آن متصل است.

تی شرت های هودی مردانه

تیشرت مردانه اورسایز

تیشرت های مردانه اورسایز از دهه 90 به دنیای امروز پیوند خورده است و همچنین تیشرت های بگی لزوما اورسایز نام نمیگیرند.و سبک این تیشرت ها آستین پهن میباشد و بهتر است هنگام استفاده از تیشرت های گشاد بهتر است از شلوار فیت استفاده نکنید.

تیشرت اورسایز مردانه

تی شرت های مردانه فیت

تیشرت های مردانه فیت از پارچه های کشی تولید میشوند و اندام های بدن را به خوبی نشان میدهند.بیشترین استفاده این نوع تیشرت در کنار ژاکت‌ و اورشرت‌ها مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین این تیشرت ها برای افرادی که اندام مناسبی دارند توصیه میشود.

تیشرت مردانه فیت

تیشرت آستین رگلان

تیشرت های آستین رگلان در دو سبک های آستین یلند و سه ربع عرضه میشوند.

تیشرت های آستین رگلان

تی شرت های مردانه بلند

تیشرت های بلند در سبک استایل خیابانی و اسپرت مورد استفاده قرار میگیرند و مدل های آن بسیار متنوع و جذاب است. برای اینکه این تیشرت ها بهتر به نظر برسد میتوانید آن را با شلوار های کتان و جین بپوشید. البته استفاده از شلوار اسلش نیز کنار این تیشرت ها میتواند جالب باشد.

تیشرت های مردانه بلند

 تیشرت مردانه یقه اسکی

تیشرت یقه اسکی به نظر می رسد کمی دموده شده است اما با این حال همچنان برخی افراد به این تیشرت ها علاقه نشان می دهند

هرچند ونتی چندن مدل تیشرت یقه اسکی مردانه و نانه موجود دارد اما این تیشرت ها در حال حاضر تنوع بالایی ندارند.

اگر میخواهید این تیشرت ها را خریداری نمایید سعی کنید از رنگ هایی مانند مشکی و یا رنگ های گرم و تند استفاده کنید. اما اگر همچنان برای خرید مردد هستید حتما پیشنهاد می کنیم تا مدل های دیگر مردانه را امتحان کنید

تیشرت های مردانه یقه اسکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *