آموزش ها

آموزش کامل تولید انواع تیشرت

تولید تیشرت 1401

امروز ما میخواهیم نحوه دوخت و تولید تیشرت یقه گرد ساده را به شما آموزش دهیم و افرادی که با تولید این محصول آشنایی ندارند و میخواهند تیشرت تولید کنند نکات و توضیحاتی در رابطه با تولید این محصول خواهیم داد . تولید این محصول یکی از پرهیجان ترین تولیدات امروزه میباشد . ونتی تضمین میدهد که تمام محصولات تیشرت ایرانی را از شما خریداری نمایند .بهتر است کسانی که میخواهند شروع به تولید این محصول کنند وتازه کار اند توصیه میشود این مطلب را بخوانند و با ونتی تماس بگیرند .

تولید تیشرت 1401
تولید تیشرت 1401

قدم به قدم با تولید تیشرت

قبل از اینکه کارمان را شروع کنیم الگوی تیشرت را روی کاغد چاپ کنید و الگویی را که چاپ کردید که از آستین و پشت تشکیل شده با قیچی برش دهید .

اولین مرحله تولید تیشرت

در اولین مرحله تولید تیشرت پارچه را مطابق با طرح تیشرتی دو لا  و سر الگو ها را با قسمت تا شده پارچه میزان کنید و آن را با قیچی برش دهید.بعد از اینکه این کارهارا انجام دادید نوبت به یقه تیشرت میرسد.برای تولید یقه تیشرت توصیه میشود از پارچه هایی که کشی یا فانریپ هستند استفاده کنید بدلیل اینکه اندازه سر هر فرد متفاوت میباشد و اگر کشی نباشد یا سر از آن رد نمیشود یا نسبت به گرد فرد خیلی گشاد است .

تولید تیشرت های یقه دار
تیشرت های یقه دار

یقه پارچه را به اندازه مورد نیاز برش دهید و دقت داشته باشید پارچه را دو لا کنید و مقداری از آن را با استفاده زیگزال بریده و زیر کار میرود پس در انداز ها دقت داشته باشید.بعد از اینکه کار برش تمام شد پارچه را از عرض دو لا کنید و با اتو خط تا را روی پارچه ایجاد کنید بعد از این کار تا را باز کرده و دو سر نوار را با زیگزال به هم متصل کنید.

حالا بعد از مدتی دوباره یقه را روی خط تایی که ایجاد کردیم دولا میکینم .

خب حالا ما پنج تکه از لباس که متشکل از آستین ها،یقه،پشت و پیش را در اختیار داریم.

دومین مرحله تولید تیشرت

در این مرحله از تولید تیشرت به وسیله زیگزال تکه های پشت و پیش را از سرشانه ها به هم متصل میکنیم.

سومین مرحله تولید تیشرت

در سومین مرحله تولید تی شرت نواری که برای یقه درست کرده بودیم را با استفاده از چرخ زیگزال به یقه وصل میکنیم .

چهارمین مرحله تولید تیشرت

در چهارمین مرحله تولید سر آستین ها را به اندازه ای که میخواید تا کنید و با میان دوز لبه را بدوزید و قسمت منحنی آستین را به پیش و پشت وصل کنید .

پنجمین مرحله تولید تیشرت

قبل از اینکه کناره ها را بدوزید پیش و پشت را به اندازه دلخواه تا کنید و با میان دوز آنها را بدوزید.بعد دوخت، کناره های آستین،پشت و پیش را با زیگزال به هم بدوزید.

تولید تیشرت اسپرت
تولید تیشرت اسپرت

آخرین مرحله

در آخرین مرحله تولید،تیشرت را نخ کشی کنید و آن را با دقت با دستگاه بخار اتو کنید.

و همچنین تی شرت ها را به خوبی تا کنید و آنها را بسته بندی یا در جعبه مناسب قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *