راهنمای خرید

خرید پیراهن مردانه و 8 نکته جهت ست کردن لباس مهمانی

خرید پیراهن مردانه

آقایان و خانم ها آیا شما برای رفتن به مهمانی خود را گم و دستپاچه میشوید؟خب دستپاچه شدن شما کاملا طبیعی و نرمال است. همچنین کسانی هستند که چندان علاقه ای به مد ندارند و نمی دانند چه لباسی مناسب اندامشان است.

این پست به مرور آپدیت می شود و دائما نکته هایی جهت ست کردن لباس مهمانی اضافه می گردد.

خرید پیراهن مردانه
خرید پیراهن مردانه جذاب

کت و شلوار مردانه

مدل ها و انواع مختلفی کت شلوار وجود دارد اما مشکل اینجاس که اکثر مردان از یک سبک لباس استفاده میکنند .مثلا کت شلوار های شش دکمه یکی از مدرن ترین کت شلوار ها برای مهمانی میباشد اما معمولا کت شلوار های دو دکمه بیشترین استفاده در میان مردان را دارد .کراوات،پیراهن سفید،جلیقه،کت و شلوار چهار خانه با ترکیب مشکی یا قهوه ای استایلی جذاب و مناسب برای مردان شیک پوش است.همچنین میتوانید کفش های چرم خود را واکس بزنید و ساعت بند فلزی جذابی به دست کنید.

خرید پیراهن مردانه
کت شلوار مردانه

خرید پیراهن مردانه راه راه

اغلب پیراهن های راه راه افقی شما را پهن تر نشان میدهند و اگر شما میخواهید که اندامتان لاغر تر نمایش داده شود میتوانید از پیراهن های راه راه عمودی استفاده کنید.این امر شامل آقایان و همچنین خانم ها میشود و نکته جذاب و زیبایی که برای خانم ها وجود دارد پوشیدن یک پیراهن مشکی به همراه طلا است که میتوانید یک مدل طلا با قیمت مناسب خریداری کنید و بپوشید که این لباس را جذاب تر نشان میدهد .

خرید پیراهن مردانه
خرید پیراهن مردانه راه راه

پیراهن‌دور گردنی برای خانم‌ها

پیراهن های دور گردنی خاص هستند و هرکسی قادر به پوشیدن این نوع لباس ها نیست به این دلیل که دور گردن بسته میشوند و برای بعضی خانم ها ایجاد ناهماهنگی میکنند.همچنین خانم هایی میتوانند از این نوع لباس استفاده کنند که اندازه سینه آنها بین 70 یا 80 باشد .اگر سینه های شما بزرگ تر باشد باعث گردن درد شما میشود و زیبایی لباس هم از بین میرود.

برای رفتن به یک مهمانی چه لباسی مناسب است؟

مهمترین بخش انتخاب لباس تناسب آن است پس مطمئن شوید که لباس مناسب شماست . همچنین لباسی که برای یک جشن میپوشید باید مناسب مهمانی باشد و نکته مهم دیگری که وجود دارد راحتی لباس است پس هنگام خرید پیراهن مردانه دقت داشته باشید لباس شما گشاد یا تنگ نباشد.

خرید پیراهن مردانه جذاب
ست مهمانی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *