استایل آقایان

صفر تا 100 استایل مردانه با تیشرت آستین بلند

تیشرت آستین بلند مردانه

دراین مطلب میخواهیم به تیشرت های مردانه آستین بلند بپردازیم.این تیشرت ها طراحی های مختلفی نظیر یقه هفت ، یقه Y و یقه گرد دارند که در رنگ های متنوعی به بازار ارائه میشوند.تیشرت های مردانه آستین بلند همزمان با شروع روزهای سرد سال پا به عرصه ی بازار میگذارند و یک انتخاب بسیار مناسب و جذاب در استایل مردانه هستند.یکی از مدل های این نوع تیشرت ها که مخاطبان بسیاری نیز دارد، مدل کبریتی آن میباشد.مدل دیگری از این تیشرت ها که به تازگی بسیار ترند شده است و به راحتی با کت های تک وبافت های جلوباز هماهنگ میشوند ، مدل Y میباشد.شما میتوانید از مدل های خط دار ویا رنگ های روشن برای جدا کدن تیشرت از سایر استایل خود استفاده کنید.دراین تیشرت ها مشکی و خاکستری جزو پرمخاطب ترین وکاربردی ترین رنگ ها میباشند.

نکات مهم

درونتی شو ما به شما راهکارهایی برای استفاده از تیشرت های مردانه آستین بلند میدهیم که آزمایش خود را پس داده اند :

1-در قدم اول مناسب ترین کار استفاده از لایه بندی است.برای این کار باید یقه ی لباس هایتان با یکدیگر تفاوت داشته باشند واینکه لباسی که مدل یقه آن باز است لایه ی رویی استایل شما باشد.شما میتوانید روی یک لباس با رنگ خنثی (طوسی ،مشکی ،سورمه ای و سفید) از یک تیشرت آستین بلند به رنگ زرشکی ،آبی روشن ویا بنفش استفاده کنید.همچنین میشود یک تیشرت طرح دار که مدل یقه ی آن y است را روی یک تیشرت با مدل یقه ی گرد بپوشید.و در  

نهایت برای تکمیل استایل خود میتوانید از شلوار لی تیره سنگ شور شده یا شلوار پارچه ای،شال وکلاه ، کت و … استفاده کنید.

2- مشابه راهکار بالا شما میتوانید از یک تیشرت آستین کوتاه و یا پولوشرت روی تیشرت آستین بلند خود استفاده کنید.همینطور برای داشتن یک استایل جذاب تر میتوانید از تی شرت های گرافیکی نیز بهره ببرید.این مجموعه را با شلوار لی ویک جفت کفش ونس تکمیل کنید تا به یک استایل بی نظیر دست پیداکنید.

3-همینطور میشود از تیشرتهای مشکی ویا سفید(رنگ هایی که با رنگ پیراهن هارمونی داشته باشند) که مدل یقه ی آنها گرد است بهره بگیرید .برای نمونه میتوانید همراه پیراهن قرمز-مشکی باطرح چهارخانه از یک تیشرت به رنگ زرشکی استفاده کنید.کافیست برای مشخص بودن لایه ی زیر آستین های پیراهن خودرا مقداری بالا ببرید.

4-شما میتوانید تیشرت مردانه آستین بلند خود را همراه یک ژیله و یا کت تک بپوشید.بااستفاده از یک کت ساده از رنگ های خنثی که اندازه ی آن بلند است ویا یک کت ارتشی میتوانید استایل جذابی داشته باشید.اگر ژیله را در تیپ خود بکاربردید میشود همراه آن از دستکش و شال استفاده نمود و شیک پوش تر باشید.

(کلام پایانی) تیشرت های آستین بلند یک گزینه ی بسیار مناسب بجای تیشرت های آستین کوتاه در روزهای سرد پاییزی هستند. این مدل تیشرت ها را میتوان همراه کت تک ،پیراهن ، بافت و یا به تنهایی پوشید. شما میتوانید به وسیله ی این مدل تیشرت ها وبا استفاده از راهکارهای لایه بندی به استایل های نیمه رسمی و غیر رسمی شیک بسیاری دست پیداکنید.همه چیز به سلیقه ی شما بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *